Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про Голокост: сприяти усвідомленню жахіття цієї чорної сторінки історії
16:11 Середа 0 283
26-01-2022, 16:11

Папа про Голокост: сприяти усвідомленню жахіття цієї чорної сторінки історії

«Ця невимовна жорстокість більше не повинна повторитися», – підкреслив Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції, пригадуючи, що 27 січня відзначається Міжнародний дня пам’яті жертв Голокосту.
Про це пише Vatican News.

Вітаючи різними мовами прочан, що зібралися в залі Павла VI на загальну аудієнцію в середу, 26 січня 2022 року, Папа Франциск пригадав, що наступного дня відзначатиметься Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. «Необхідно пам’ятати про знищення мільйонів євреїв, людей різних національностей і віросповідань – підкреслив він. – Ця невимовна жорстокість більше не повинна повторитися. Я закликаю всіх, особливо освітян і сім’ї, сприяти усвідомленню серед нових поколінь жахіття цієї чорної сторінки історії. Про це не можна забувати, щоб ми могли будувати майбутнє, де більше не топчуть людську гідність».

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – це пам’ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Він відзначається в річницю визволення в’язнів нацистського табору Аушвіц-Біркенау в Освенцімі, що відбулося 27 січня 1945.
Новини з Ватикану 13:20 Неділя 0 157 Папа: нехай же нові святі спонукають до діалогу та шукання миру Наприкінці Святої Меси, під час якої десять блаженних були зараховані до лику святих Католицької Церкви, Папа Франциск побажав, аби ці нові святі натхнули провідників народів до рішень на користь миру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.