Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Апостольський Престол занепокоєний затриманням кардинала Ченя в Гонконгу
17:00 Четвер 0 140
12-05-2022, 17:00

Апостольський Престол занепокоєний затриманням кардинала Ченя в Гонконгу

Вислужений ординарій Гонконгу був затриманий за звинуваченням у «змові з чужоземними силами» та випущений після допиту під заставу.
Про це пише Vatican News.

«Апостольський Престол із занепокоєнням отримав повідомлення про арешт кардинала Ченя та з якнайбільшою уважністю слідкує за розвитком ситуації», – заявив, відповідаючи на запитання журналістів, речник Апостольської Столиці Маттео Бруні.

Кардинал Йосиф Ріцьзюнь Чень, якому вже 90 років, від 2002 до 2009 року очолював дієцезію Гонконгу. Його в середу, 11 травня затримав департамент поліції з питань національної безпеки, після допиту він був відпущений під заставу, як інформують місцеві журналісти. Кардиналові Ченю висунуто звинувачення у «змові з чужоземними силами». Воно пов’язане з його діяльністю як адміністратора фонду «612 Humanitarian Relief Fund», який підтримував маніфестантів, покриваючи видатки на юридичний захист і медичну допомогу. Ієрарх був одним із адміністраторів цього фонду, заснованого 2019 року та розпущеного в жовтні минулого. Були затримані також інші його представники.

У минулому кардинал Йосиф Ріцьзюнь Чень особисто наражався, критикуючи Китайську Комуністичну Партію, викриваючи тиск і переслідування релігійних спільнот.
Новини зі світу 12:01 Понеділок 0 111 Нігерія: релігійні лідери засудили жорстоке вбивство студентки в Сокото Християни та мусульмани одноголосно засуджують жорстокий акт, що стався в Шегу Шакарі коледжі в місті Сокото на північному заході Нігерії, закликавши владу до розслідування причин, стараючись зберегти спокій у країні.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.