Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ректор Люблінського католицького університету: ми солідарні з нашими студентами з України
18:30 Четвер 0 232
24-02-2022, 18:30

Ректор Люблінського католицького університету: ми солідарні з нашими студентами з України

«Ще раз підкреслюємо нашу солідарність з Україною та готовність підтримати наших студентів із цієї країни. Запевняємо про нашу молитву», – наголосив ректор Люблінського католицького університету Йоана Павла ІІ о. проф. Мирослав Калиновський.
Ректор Люблінського католицького університету повідомив, що у четвер, о 19:00 в академічному костелі він очолюватиме Святу Месу за мир в Україні та Європі. «Запрошую до участі, особливо співробітників, студентів та докторантів нашого університету», – додав він.

О. проф. Калиновський підкреслив, що Люблінський католицький університет надає різні форми підтримки кільком сотням своїх студентів і докторантів з України. «Інформація буде надаватися на постійній основі, залежно від потреб, на сайті та в соціальних мережах», - зазначив він.

Ректор Люблінського католицького університету нагадав, що в понеділок Ректоратська колегія заявила, що рішуче виступає проти будь-яких військових дій, які, як показує історія, не вирішують геополітичних проблем, а призводять до їх поглиблення та мільйонів людських трагедій.

«Сусідні країни, незважаючи на різні відмінності, можуть жити в мирі та вести діалог, хоча це й може бути важко. Особливо це помітно у світі науки та культури. Вчені, аспіранти та студенти Люблінського католицького університету роками будують позитивні стосунки зі своїми колегами з України та Росії. Прикладом є Конгрес християнської культури, організований у нашому університеті», – нагадали в Ректораті.

Ректорат Люблінського католицького університету, відповідаючи на заклик Папи Франциска, заохочує людей молитися за мир в Європі та світі. «Просимо Всемогутнього Бога словами патрона нашого університету – св. Йоана Павла ІІ: «Більше ніколи війни! Саме мир, мир повинен керувати долями народів і всього людства», – зазначає Ректорат.
 
Люблінський католицький університет
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 128 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.