Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
12:01 Субота 0 592
15-01-2022, 12:01

Молитви в будь-якій потребі

Боже, прибіжище моє й сило, найкращий Отче, вислухай милостиво прохання, з яким до Тебе звертаюся, i вчини, щоб я отримав те, про що Тебе з вірою та упованням прошу. Через Христа, Господа нашого. Aмінь.

*
Всемогутній і милосердний Боже, поглянь милостиво на нашу стурбованість, зміцни віру своїх дітей і полегши їхній тягар, щоб вони завжди без тіні сумніву уповали на Твоє батьківське Провидіння. Через Христа, Господа нашого. Aмінь. (Месал)

*
Боже, знаючи людську слабкість, Ти рятуєш нас від усіх небезпек, в які ми потрапляємо; дай нам здоров’я душі і тіла, щоб те, від чого ми страждаємо через наші гріхи, за Твоєю допомогою було переможене. Через Христа, Господа нашого. Aмінь. (Месал)

*
Всемогутній і милосердний Боже, Ти – відпочинок від трудів, сила в слабкості, утіха в розпачі; почуй молитви, які ми, свідомі своєї гріховності, підносимо до Тебе. Звільни нас від печалі і даруй надійний притулок у Твоєму милосерді. Амінь.

*
Господь мій і Бог мій, віддали від мене все те, що віддаляє мене від Тебе. Господь мій і Бог мій, дай все те, що наблизить мене до Тебе. Господь мій і Бог мій, володій мною неподільно. Амінь

З молитовника  «Щоденно з Богом»

Зображення: Radio Warszawa
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.