Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Івано-Франківську «ожив» вертеп
15:00 П'ятниця 0 255
14-01-2022, 15:00

В Івано-Франківську «ожив» вертеп

У неділю, 9 січня іванофранківці та гості міста мали нагоду помилуватися незвичною різдвяною шопкою - з живими акторами. Щоправда, не всі одразу зметикували, що ці фігури - живі.
 Так, на франківській стометрівці чотири години у незворушних позах простояли «живі скульптури». Тут і ангел, і три царі, і Свята Родина та пастушки, що прийшли привітати народжене Дитя. І лише відпрацьовані, ніби механічні, рухи видають у скульптурах живих людей, пише кореспондентка «Бліц-Інфо».


Франківець Андрій зізнається, що не одразу зрозумів, що перед ним - живий актор, а не нежива скульптура.


Відео можна переглянути ТУТ.


«Спочатку здалося, що ангел з паперу, але коли він ворохнувся, то зрозумів, що це жива людина. Радий, що вирішили з рідними тут пройтися, бо інакше б і не побачив такого. Людей дуже багато, пройти важко, але подивитися таки вартувало», - каже чоловік.


Треба відзначити, шопка й справді зібрала багато глядачів. Кожен хоче зробити світлину на пам'ять, особливо, коли актори радо позують. Найбільше радіють такій дивовижі діти.


Слід зазначити, таку атракцію вже третій рік поспіль на різні свята влаштовують група Mime «IF», яку заснували актори обласного муздрамтеатру. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзначає, що місто може пишатися такою атракцією, адже франківські живі скульптури вважаються одними з найкращих в Україні.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.