Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 3 січня - довільний спомин Пресвятого Імені Ісуса
08:00 Понеділок 0 892
3-01-2022, 08:00

3 січня - довільний спомин Пресвятого Імені Ісуса

Християнську віру не можна відокремити від імені Ісуса і від того всього, що це ім’я виражає, оскільки Його ім’я – це ім’я, „яке вище всякого іншого імені”, ім’я перед яким „покло­нилося кожне коліно – і підне­бес­них, і земних, і підземних” (Флп 2, 9). Ім’я Ісус стало власним іменем Господа неба і землі.
Ім’я Ісус асоціюється з Божою всемогутністю – життєвою силою, однак дуже нам доступною.

Ісус – це єдине спасіння людства (Діян 4, 12), єдине багатство Церкви (Діян 3, 6), єдина міць, якою володіє Церква: „Зціляє тебе Ісус Христос” (Діян 9, 34). І вся місія Церкви полягає в тому, щоби „говорити в Ім’я Ісуса”.

Це чітко видно в навчанні Апостола Павла, який наступного дня після свого навернення „відразу ж почав проповідувати про Ісуса, що Він – Син Божий ” (Діян 9, 20), на ринку в Афінах „благо­вістив про Ісуса та воск­­ре­сіння” (Діян 17, 18), а в Коринті говорить про „Ісуса Хри­ста, і то розп’ятого” (1 Кор 2, 2).

Усе існування християн, а отже і наше, полягає в тому, щоби ми „посвятили свої душі Імені нашого Господа Ісуса Хрис­та” (Діян 15, 26), а найбільшим щастям – це „за Ім’я Господа Ісуса удостоїтися прийняти зневагу” (Діян 5, 41), і навіть померти „за ім’я Господа Ісуса!” (Діян 21, 13).

Опрацювання на підставі Słownika teologii biblijnej: Любов Кондрак, Теологічний Інститут ім св. Йосифа Більчевського

Зображення: catholics online
Святі дня 08:00 Середа 0 831 11 травня Церква згадує святого Ігнатія з Лаконі, покровителя жебраків Вікентій Пейс (1701–1781) прийшов на світ у Лаконі (Італія), у багатодітній християнській сім’ї. Народженню передувала складна вагітність, тож мати зверталася по допомогу до святого Франциска та сподівалася, що дитина обере богопосвячене життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.