Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Писарівці та Кам'янці-Подільському моляться у намірі повернення храму св. Миколая в Києві
10:01 П'ятниця 0 168
3-12-2021, 10:01

У Писарівці та Кам'янці-Подільському моляться у намірі повернення храму св. Миколая в Києві

1-2 грудня 2021 року в парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії в Писарівці, Хмельницької обл., та в катедральній парафії свв. Петра і Павла в Кам’янці-Подільському під час презентації фільму «Вірити», настоятель делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні отець Павло Вишковський ОМІ заохочував до молитви в намірі якнайшвидшого повернення храму св. Миколая вірянам.
Під час Святої Меси, що транслювалася через Радіо Марія, отець Павло нагадав, що вже минає рівно три місяці після пожежі, яка пошкодила цю святиню. Проте досі турбота влади про збереження столичної пам’ятки архітектури державного значення виявилася дуже мізерною. Бо майже нічого не зроблено, щоб закрити принаймні будівлю після пожежі, а через вибиті вікна всередину потрапляє і сніг, і дощ, мокнуть стіни.


Щоправда у соціальних мережах з’явилися новини, що начебто влада збирається «відреставрувати» костел до кінця цього року. Однак ця інформація має небагато спільного з реальністю, оскільки «реставрацією» називають протиаварійні роботи, а саме прикриття вікон фанерою та усунення наслідків пожежі.


Знову і знову наголошуємо, що тільки справжній господар у змозі відремонтувати і врятувати храм. І тільки Церкву у цьому випадку можна назвати таким господарем. Віряни Кам’янець-Подільської дієцезії долучилися до молитви багатьох людей у намірі повернення храму і прикликали для цього заступництва мучеників нашої землі, щоб це відбулося якомога швидше.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.