Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ввірення народу і Церкви в Польщі св. Йосифу
10:00 Вівторок 0 173
12-10-2021, 10:00

Ввірення народу і Церкви в Польщі св. Йосифу

7 жовтня у санктуарії св. Йосифа у Калішу (Польща) відбулося урочисте ввірення Церкви в Польщі та польського народу святому Йосифу. Ця ініціатива «вписується» у відзначення Року св. Йосифа, який у грудні минулого року проголосив папа Франциск.
У Національному санктуарії св. Йосифа віками віддають честь святому опікуну Святого Сімейства. Цікавим є те, що особливого вшанування набула ікона, де зображений не лише святий Йосиф, а й ціле Святе Сімейство. Початки санктуарію сягають 1670 року, коли мешканець села Шулец досвідчив чудесного зцілення за заступництвом св. Йосифа та подарував згаданий образ Святого Сімейства Калішській святині.

Фото: Family News Service

У святковій Євхаристії взяли участь єпископи Польщі та Апостольський нунцій в Польщі, архієпископ Сальваторе Пенаккіо.

З нагоди цієї ініціативи Святіший Отець скерував спеціальний лист, у якому подякував духовенству та вірянам Польщі за таку шляхетну ініціативу і побажав усім, хто здійснив цей акт, неустанного зростання у святості та благодаті.

Фото: Opiekun.kalisz.pl

Голова Конференції єпископату Польщі, архієпископ Гондецький наголосив на тому, що це саме той час, коли ми можемо краще зрозуміти роль св. Йосифа та довірити йому все, чим дорожимо: наші подружжя та родини, життя та сумлінну людську працю, Батьківщину та Церкву.

З 3 по 7 жовтня у санктуарії також відбувалися реколекції під гаслом: «Довіряємо батьківському серцю». Конференції були присвячені таким темам у контексті св. Йосифа: опікун Церкви, подружжя, життя і батьківство.
Новини зі світу 11:00 Четвер 0 160 Папа хотів, щоб цей лист прочитали всі священики та семінаристи Папа Франциск отримав листа зі свідченням особи, що в дитинстві постраждала від зловживань з боку священика. Зворушений прочитаним, він доручив кардиналові Шонові О’Меллі ознайомити з його змістом священиків і семінаристів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.