Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: міжнародні зустрічі говорять про мир, але видатки на зброю зростають
18:02 Вівторок 0 105
12-10-2021, 18:02

Папа: міжнародні зустрічі говорять про мир, але видатки на зброю зростають

Папа Франциск привітав учасників італійського маршу миру з Перуджі до Ассізі, наголошуючи на необхідності прямувати дорогою піклування, навчаючись жити як брати і сестри.
Про це повідомляє Vatican News.

«Піклування як нове ім’я миру». Під таким гаслом у неділю, 10 жовтня 2021 року, відбувався Марш миру від міста Перуджі до міста Ассізі. Ця ініціатива, що відбувається раз у кілька років, була започаткована 1961 року та проводиться наприкінці вересня чи на початку жовтня. Її учасники долають 24 кілометри, завершуючи своє паломництво у місті святого Франциска.

По завершенні цьогорічного маршу, архієпископ Доменіко Соррентіно, Ординарій Ассізі, Ночери-Умбри і Ґвальдо-Тадіно, зачитав вітання, яке надійшло від Папи Франциска, який у контексті теми цьогорічного заходу назвав «позитивним знаком часу» той факт, що цінність піклування сьогодні зустрічає дедалі ширше схвалення.

«Піклування, у дійсності, є протилежністю до байдужості, до відкинення мов непотребу, до порушування гідності іншого, тобто, до тієї антикультури, що лежить в основі насильства та війни», – пише Глава Католицької Церкви, зазначаючи: «На жаль, також і сьогодні, після величезних світових війн і багатьох регіональних війн, які знищили народи та країни, досі, що є обурливим, держави витрачають величезні суми грошей на озброєння, в той час як на міжнародних конференціях проголошується мир, відводячи, в дійсності, погляд від мільйонів братів і сестер, яким не вистачає необхідного для прожиття, або ж які ведуть існування, негідне людини».

А тому Папа наголошує на необхідності «прямувати дорогою піклування», не один раз в році, але кожного дня, «з допомогою Господа Бога, Який є батьком усіх і про всіх піклується, щоб ми навчилися жити разом як брати та сестри».
Новини з Ватикану 16:01 Середа 0 144 Бенедикт XVI після смерті товариша: «Сподіваюсь, що скоро приєднаюсь до нього» У зворушливому листі Папа-емерит Бенедикт XVI висловив співчуття з приводу смерті австрійського монаха та історика Церкви о. Герхарда Вінклера. «Звістка про смерть о. Вінклера глибоко мене заторкнула»,- написав Бенедикт XVI в листі до абата Райнхольда Дессла, який опублікувало цистеріанське абатство Вільгерінга.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.