Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Життя Церкви в умовах пандемії стало темою зустрічі Ради Кардиналів
17:01 Середа 0 482
2-12-2020, 17:01

Життя Церкви в умовах пандемії стало темою зустрічі Ради Кардиналів

Чергове спільне засідання стало нагодою представити нового члена ради та підбити підсумки напрацювань в рамках приготування нової Апостольської Конституції про Римську Курію.
Про це пише Vatican News.

Ватиканський прес-центр повідомляє про те, що ввечері, 1 грудня 2020 року, відбулася запланована спільна зустріч Ради Кардиналів, дорадчого органу, який Папа Франциск сформував на початку свого понтифікату для допомоги в управлінні Церквою та проведенні реформи центрального органу цього управління – Римської Курії. З огляду на ситуацію в сфері охорони здоров’я, також і ця зустріч відбулася в онлайн-форматі.

Зі своїх осідків сполучилися кардинали Оскар Марадьяґа, Райнгард Маркс, Шон Патрік О’Меллі, Освальд Ґрасіас та Фрідолін Амбонґо Бесунґу, з Ватикану – кардинали П’єтро Паролін і Джузеппе Бертелло та секретар єпископ Марко Мелліно.

У зустрічі також взяв участь Папа Франциск, сполучившись із «Дому святої Марти». Після короткого привітального слова Святішого Отця, учасникам засідання було представлено нового члена Ради кардинала Амбонґо Бесунґу, архієпископа Кіншаси. Далі відбувся обмін думками про життя Церкви на різних континентах у контексті надзвичайного стану в охороні здоров’я.

Секретар Ради підсумував попередні кроки в редагуванні тексту нової Апостольської конституції, зазначивши, що триває вивчення зауважень, доповнень і пропозицій, що надійшли від різних відомств. Наступну зустріч заплановано провести в лютому.
Новини з Ватикану 16:02 П'ятниця 0 146 Кардинал Черні: лише культура безкорисливого прийняття має майбутнє Про нову екцикліку Папи Франциска «Fratelli tutti» та актуальний виклик переселенців йдеться в статті кардинала Майкла Черні, ТІ, Заступника Секретаря для Відділу в справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, опублікованій на ресурсі Міжнародної Католицької Комісії в справах мігрантів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.