Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Індієць, якого монахині врятували від аборту, хоче вступити до семінарії
17:01 П'ятниця 0 248
30-07-2021, 17:01

Індієць, якого монахині врятували від аборту, хоче вступити до семінарії

Вступ до семінарії Матері Божої з Гваделупе в штаті Небраска, якою керує священицьке Товариство святого Петра, для Домініка Павана є мрією.
Хлопець живе в Індії, походить з дуже традиційної індійської родини. Його мати рано вийшла заміж і вирішила зробити аборт, коли була вагітна на 16 тижні. Вона потрапила до лікарні, якою керували монахині. Вони переконали її почекати кілька тижнів з рішенням, а коли повернулася до лікарні після закінчення цього терміну, виявилося, що з огляду на обмеження кількості абортів в Індії вона вже не може вбити свою дитину.

Коли хлопчик народився, сестри віднесли його до статуї Матері Божої і доручили Її опіці.

Домінік відвідував католицьку школу, де на нього велике враження справив образ Найсвятішого Серця Ісуса та марійні санктуарії, які він відвідав у рамках шкільних поїздок. Поки хлопець ходив до індуїстського храму, сім'я не виступала проти його захоплення католицизмом.

Однак, коли Домінік хотів практикувати лише католицький культ, сім'я заперечила проти цього. У віці 16 років юнак охрестився, а його приклад спонукав матір та бабусю зробити те саме.

– Я хочу пізнати Христа. Є так багато людей, спраглих правди та Його любові. Люди потребують Ісуса, потребують нашого Благословенного Господа. Вони потребують Церкви, потребують таїнств, і я хочу за це віддати своє життя, – заявляє Домінік, який зараз збирає кошти, необхідні для початку навчання в католицькій семінарії в Дентоні, США.

Джерело: Католицький оглядач
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.