Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до Радіо Ватикану: несіть голос, що допомагає бачити істину речей
13:01 Субота 0 294
13-02-2021, 13:01

Папа до Радіо Ватикану: несіть голос, що допомагає бачити істину речей

Святіший Отець привітав спільноту Радіо Ватикану з нагоди 90-річчя, побажавши сміливо й креативно промовляти до світу.
Про це пише Vatican News.

Від засновника Пія ХІ, Папа Франциск є восьмим Наступником святого Петра, що має можливість промовляти до світу через засіб, що увійшов у історію як «голос Папи». З нагоди 90-річчя заснування Радіо Ватикану, Святіший Отець скерував до спільноти своє коротке вітальне послання:

«Важливо зберігати пам’ять про нашу історію та мати ностальгію не так за минулим, як за майбутнім, яке ми покликані будувати. Дякую вам за вашу працю. Дякую за любов, яку вкладаєте в неї. В радіо саме це є прекрасним: воно несе слово навіть у найзагубленіші місця. А сьогодні вона пов’язує його також із зображеннями та з письмовим текстом. Прямуйте вперед, виявляючи мужність і креативність у промовлянні до світу та будуванні, таким чином ,комунікації, спроможної допомагати побачити істину речей».
Новини з Ватикану 15:01 Вівторок 0 253 Архієпископ Пол Річард Ґаллаґер здійснить триденний візит в Україну (ОНОВЛЕНО) Секретар у справах стосунків Апостольського Престолу з державами зустрінеться із представниками ієрархії та влади, зокрема, з Міністром закордонних справ України, а також відвідає місця, які постраждали від війни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.