Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Кам'янець-Подільському просили миру для України та Божої опіки для її захисників
15:01 Субота 0 167
17-10-2020, 15:01

У Кам'янець-Подільському просили миру для України та Божої опіки для її захисників

13 жовтня у переддень  Дня Захисника Вітчизни та свята Покрови перед міською радою за ініціативи Духовної ради Кам'янця-Подільського відбувся міжконфесійний молебень за мир на Сході та українську армію.
З огляду на карантинні обмеження були присутні лише священнослужителі Римсько-Католицької та Євангельської Церков, представники міської влади, військовослужбовці та ветерани АТО.


Головуючий Духовної ради  єпископ ЄХБ Микола Каспров у своїй проповіді закликав не піддаватися страхові через негативні новини, які лунають звідусіль, а довіряти Богові та ревно і безперестанно возносити до Нього свої благання, адже умовою Господнього благословення є щире навернення наших сердець. Далі священнослужителі молились за  єдність нашого народу, родин та дітей, які втратили на війні батька, а також майбутні місцеві вибори. Радник міського голови з питань АТО/ООС Іван Мирний подякував усім присутнім, що не забувають всіх, хто на лінії вогню ціною власного життя захищає мирне небо над нашими головами, адже вони дійсно потребують духовної та молитовної  підтримки.На завершення пролунав духовний гімн України «Боже Великий, єдиний»  і духовенство різних конфесій здійснило спільну молитву за місто та державу, щоби Бог вберіг нас від всякого лиха і явив нам своє безмежне милосердя та благодать.

Пресслужба Духовної Ради

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 21:57 Середа 0 724 Приватна думка, а не офіційна заява Глави Церкви. Єпископ Змітрович про висловлювання Папи на тему одностатевих зв’язків (оновлено) Єпископ Радослав Змітрович, голова Комісії у справах сім’ї при Єпископаті РКЦ України, прокоментував для CREDO останні повідомлення у медіа про те, що Папа Франциск підтримує одностатеві зв’язки.