Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Посвячення каплиці Адорації Пресвятих Дарів у гніванському Санктуарії святого Йосифа
14:00 Понеділок 0 697
12-10-2020, 14:00

Посвячення каплиці Адорації Пресвятих Дарів у гніванському Санктуарії святого Йосифа

Із почуттям вдячності за піднесення нашого храму до рангу Санктуарію Святого Йосифа, щоб ще краще служити паломникам, які відвідують наш Санктуарій, було прийнято рішення відкрити каплицю Адорації Пресвятих Дарів, яка матиме одне з найважливіших місць в нашому служінні.
Проєкт каплиці звершився в архітектурному виробництві Mpoint, який пов'язаний із душпастирським центром «Niniwa» в Кокотку. Авторкою про'кту нашої каплиці є пані Магдалина Янчук, яка враховуючи всі приписи сакрального мистецтва, збагатила також стелю малярським баченням зіркового неба. А також дуже гарно поєднала неоготичний стиль мурів нашої святині з елементами українського орнаменту.


Духовну підготовку до дня освячення каплиці провів о. Павло Вишковський ОМІ, настоятель делегатури Місіонерів Облатів в Україні, який і звершив обряд освячення каплиці, у неділю 11 жовтня. На урочистості зібралося багато парафіян, а також гостей. Увечері цього ж дня, в новій, вже освяченій каплиці, розпочалася третя в нашій парафії, молитва «Єрихонського Розарію».


Адорація Пресвятих Дарів буде відбуватися щочетверга протягом цілого дня, у ніч із п’ятниці на суботу, щонеділі від обіду до вечірньої Святої Меси. Маємо велике бажання та сподівання, що з часом впровадимо Вічну Адорацію.

Ще раз дякуємо усім людям доброї волі, які допомогли в здійсненні цієї надзвичайної справи. Цими кількома реченнями ділимося з Вами нашою великою радістю і просимо про молитву за нашу облатську Місію в Гнівані.

о. Кшиштоф Бузіковський ОМІ та Місіонери Облати Марії Непорочної з Гнівані
Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.