Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Прийди і подивися»: тема наступного Всесвітнього дня суспільних комунікацій
16:02 Вівторок 0 149
29-09-2020, 16:02

«Прийди і подивися»: тема наступного Всесвітнього дня суспільних комунікацій

Наступне відзначення Всесвітнього дня суспільних комунікацій і послання Папи з цієї нагоди зосередиться на необхідності комунікувати, зустрічаючи людей такими, якими вони є і де вони перебувають.
Про це пише Vatican News.

«Прийди і подивися». Ці слова святого апостола Филипа, записані в першому розділі Євангелії від Івана, якими той запросив святого приятеля Натанаїла на зустріч з Ісусом, Папа Франциск обрав темою свого послання з нагоди 55-го Всесвітнього дня суспільних комунікацій, який відзначатиметься у травні наступного року. «Комунікувати, зустрічаючи людей такими, якими вони є, і там, де вони перебувають», – такою є підтема.

Контакт з дійсністю для пізнавання істини

В комюніке, присвяченому оголошенню теми, зазначається, що в період епохальних змін, які переживаємо, в ситуації, що змушує нас дотримуватися дистанції задля пандемії, «комунікація спроможна уможливити близькість, необхідну для того, щоби розпізнати те, що є суттєвим і дійсно збагнути сенс речей».

«Ми не пізнаємо істину, якщо не маємо досвіду, якщо не зустрічаємо людей, якщо не беремо участь в їхніх радощах і болях. Стара приказка “Бог зустрічає тебе там, де ти перебуваєш” може стати провідником для тих, які заанґажовані в працю церковних медіа та комунікації. У покликанні перших учнів, у особі Ісуса, Який виходить їм назустріч та запрошує іти за Ним, бачимо також запрошення використовувати всі медіа, в усіх їхніх формах, аби досягати людей такими, якими вони є, там, де вони проживають», – читаємо в поясненні обраної теми.

Про Всесвітній день суспільних комунікацій

Відзначення Всесвітнього дня суспільних комунікацій було започатковане Другим Ватиканським Собором. Він відзначається у неділю перед П’ятидесятницею, його тема оголошується 29 вересня, коли літургійно вшановується архангел Гавриїл, Небесний Покровитель телекомунікаційної галузі, а відповідне Папське послання оприлюднюється 24 січня, в день літургійного спомину святого Франциска Сальського, Небесного покровителя журналістів.
Новини з Ватикану 15:04 Неділя 0 104 Архієпископ Палья: в умовах пандемії сім'я – місце притулку та стабільності Звертаючись до представників душпастирства сім’ї Колумбії, архієпископ Вінченцо Палья підкреслив, що сім'я є унікальною соціальною формою, місцем міцних стосунків, що мають глибокий вплив на життя людей. Все це ще більше унаочнила криза Covid-19.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.