Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Європа: очільники єпископатів проведуть свою зустріч «віртуально»
11:01 П'ятниця 0 178
25-09-2020, 11:01

Європа: очільники єпископатів проведуть свою зустріч «віртуально»

Чергова пленарна зустріч Ради Єпископських Конференцій Європи відбудеться в режимі онлайн.
Про це пише Vatican News.

За посередництвом засобів телекомунікації 26 та 26 вересня відбуватиметься цьогорічна Пленарна Асамблея Ради Єпископських Конференцій Європи, що згуртовує очільників європейських єпископатів. Раніше планувалося, що на призначену на 25-27 вересня зустріч у Празі збереться принаймні частина гостей, а інші єднатимуться через засоби зв’язку.

У повідомленні Ради зазначається, що через загострення епідеміологічної ситуації зустріч довелося скасувати. Зростання кількості заражень унеможливлює доїзд до Праги, оскільки різні країни накладають обов’язок карантину після повергнення з Чеської Республіки, а авіакомпанії скасовують рейси. Тож взявши до уваги заходи, впроваджені владою для запобігання поширенню заражень, заслухавши думку Чеської Єпископської Конференції та Празької архідієцезії, очільники Ради Єпископських Конференцій Європи вирішили запропонувати всім членам взяти участь у цьогорічній Пленарній асамблеї в режимі онлайн.

«Церква в Європі після пандемії. Перспективи для створіння та для спільноти», – такою є тема зустрічі, учасники якої обговорять релігійні, душпастирські та екологічні наслідки, пов’язані з пандемією, її вплив на суспільство, світ праці та життя християнських спільнот, а також душпастирство мігрантів у Європі.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.