Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Це буде грандіозний фільм у світовій історії»: продовження фільму «Страсті Христові»
17:00 Понеділок 0 269
14-09-2020, 17:00

«Це буде грандіозний фільм у світовій історії»: продовження фільму «Страсті Христові»

Джим Кавізел, актор, який зіграв роль Ісуса у фільмі «Страсті Христові» (2004 рік), каже, що скоро вийде новий фільм.

Про це пише Слово про слово з посиланням на CBN News

Джим Кавізел розповів: «Мел Гібсон щойно надіслав мені третю картину, третю чернетку. Вона називається: «Страсті Христові: Воскресіння». Це буде грандіозний фільм у світовій історії».

Продовження, яке буде зосереджене на воскресінні Христа, продовжиться на тому епізоді, де закінчився перший фільм, оскільки Ісус воскрес відразу після Розіп’яття.

У 2004 році фільм «Страсті Христові» зібрав у всьому світі 612 мільйонів доларів при бюджеті виробництва у 30 мільйонів доларів. Це був найкасовіший фільм із рейтингом R (діти до 17 років допускаються до перегляду у супроводі батьків) у Північній Америці.

Кавізел пояснив, що його акторська кар’єра зробила унікальний поворот після того, як він зіграв роль Ісуса у «Страстях Христових». «…те, що я роблю як актор – це моя майстерність. Це було дано мені від Бога... Я справді відчував, що віра набагато більша, ніж промисловість і Голлівуд, більша, ніж Республіканська або Демократична партія, або будь-що з цього» – сказав актор.

На початку цього року Кавізел заявив Fox News, що сьогодні фільми, що базуються на вірі, є надзвичайно важливими, проте опозиція в кіноіндустрії зросла. «Це так важливо в цей час», – пояснив актор. – Ці фільми зараз не можна робити. Фільми, які вони знімають, - це фільми Marvel Comics. Ви побачите супермена. Але ви не побачите Ісуса ... Я повинен зіграти найбільшого супергероя, який коли-небудь був».

Потенційна дата виходу продовження ще не опублікована.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Культура 17:25 П'ятниця 0 256 Неперевершені середньовічні книги Це – середньовічні книги. Видається все логічним – пергамент у середні віки був досить дорогим. Для виготовлення великих за розмірами кодексів використовували великі аркуші цього матеріалу. А маленькі шматки, що залишалися, можна було використати для виготовлення малих книг. Проте тут справа не лише в практичності.