Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа аргентинській молоді: люди з ідеалами змінюють світ
09:01 Четвер 0 217
24-09-2020, 09:01

Папа аргентинській молоді: люди з ідеалами змінюють світ

Святіший Отець підтримав прагнення молодих земляків стати світлом у дорозі та супутниками в мандрівці своїх ровесників, що шукають життєву мету.
Про це пише Vatican News.

«Будьте живими людьми, особами з ідеалами, людьми, які змінюють світ. Не стійте на місці, не будьте як статуї», – закликав Папа Франциск учасників вже 41-го з черги молодіжного паломництва північно-східних регіонів Аргентини. Йдеться про традицію, започатковані 1979 року, що, зазвичай, збирає коло 300 тисяч юнаків і дівчат, що паломничають до санктуарію Пресвятої Богородиці в Ітаті. Цього року через пандемію не було можливим провести паломництво в звичний спосіб, однак Коррієнтський архиєпископ Андрес Становнік відслужив урочисту Святу Месу в базиліці, яка транслювалася на різних платформах. Через відеопослання до учасників паломництва звернувся Святіший Отець.

«Це паломництво, – зауважив Папа, – проводиться у безпрецедентний спосіб, але навіть якщо віртуально, ви чините те саме: віддаєте своє серце та прямуєте на зустріч з Богородицею». Він запевнив, що духовно єднається з цією віртуальною мандрівкою, яка завжди є прямуванням вперед. «Важливо, щоб ви ніколи не забували про те, що життя – це мандрівка», –мовив він, пояснюючи, що незважаючи на помилки, які кожному можуть трапитися, завжди потрібно старатися підводитися та повертатися на дорогу, бо зупинившись, ризикуємо стати «статуєю, як дружина Лота».

Наприкінці богослужіння був зачитаний маніфест молоді регіону, в якому, серед іншого, зазначається: «Через пандемію всі ми почулися наляканими та загубленими, слабкими й дезорієнтованими. Буря викрила нашу вразливість і вивела на яв фальшиві та поверховні гарантії, на яких ми, зазвичай, будуємо свої проекти та пріоритети. Здавалося, що все стало пітьмою, але під час ночі віруюче серце очікує на світанкове сяйво». Юнаки і дівчата заявили, що з допомогою Божої Матері, Яка завжди вислуховує та підтримує, прагнуть стати такими, якими їх хоче бачити Господь Бог, адже «лише так можемо бути щасливими, сяяти та просвічувати інших», розділивши радощі й надії, тривоги та смутки зі своїми численними ровесниками, що блукають без мети.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.