Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва за свого духівника і за всіх священиків
15:00 Четвер 0 144
24-09-2020, 15:00

Молитва за свого духівника і за всіх священиків

Божественний Спасителю Ісусе Христе, який довірив пастирям радості й печалі Твоєї святої Церкви, від глибини серця доручаю Тобі мого духівника і всіх пастирів. Обдаруй їх істинною пастирською святістю, дай їм велике апостольське серце, сповнене любові до Тебе і до всіх Твоїх слуг. Вчини, щоб вони, вже освячені в Тобі, освячували довірену їм паству і впевнено вели її до неба. Обдаруй своїх священиків повнотою пастирської благодаті, щоб вони в любові та вірності Церкві, Святішому Отцю і єпископам, своїм словом і життям були зразком усяких чеснот.

Ісусе-Чоловіколюбче, благослови їхнє священство! Благослови всі їхні молитви і слова – на вівтарі і в сповідальниці, на амвоні і в школі, в парафії і біля ліжка хворого! Захисти і оборони їх від усіх зовнішніх та внутрішніх небезпек!

Божественний Спасителю! Пошли Церкві Твоїй воістину святих пастирів! Поклич багатьох добрих молодих хлопців до священицького і чернечого життя! Заохочуй і освячуй усіх тих, хто має стати пастирем Твоїх овець, а душам покійних священиків і ченців даруй вічне спочивання!

Також прошу Тебе, Господи: дай мені духа істинної віри та смирення, щоб я завжди бачив у своєму духівникові Твого слугу і посередника та всім серцем виконував його настанови. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом" 


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.