Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 20 порад від Падре Піо тим, у кого опускаються руки
11:00 Середа 0 749
23-09-2020, 11:00

20 порад від Падре Піо тим, у кого опускаються руки

Якщо твоя надія слабшає та поволі згасає, прочитай це.
Завжди так було, що Бог посилає виняткових людей в наш світ. Ці люди, як міст між землею та небесами. Вони допомагають тисячам людей насолодитись вічним раєм. XX століття дало нам виняткову та унікальну особу: монах-капуцин Падре Піо з П’єтрельчини, народжений в цьому маломі місті на сході Італії та помер в 1968 в Сан Джованні Ротондо. Святий Йоан Павло ІІ в 2002 провів церемонію канонізації Падре Піо. Ця церемонія привернула рекордну увагу людей. Сьгодні, Падре Піо вважають найбільш популярним святим в Італії.

Падре Піо отримав особливі дари від Бога, такі як бачення душі та совісті, чудодійні зцілення, біолокація, чуттєвість, чудовий запах фіалок. Та понад усі був дар стигматів в його стопах, руках та боку. Протягом 50 років він ніс страждання від стигмат.

Протягом життя, він написав тисячі листів до тих кому дав духовні вказівки. Ці листи - це практичне джерело християнської мудрості, що є дуже актуальним сьогодні.

Ми пропонуємо нашим читачам цю малу вибірку ідей від Падре Піо. Вони стосуються страждань та взяті з листів Падре Піо. Ці ідеї є дуже влучні, дають нам надію та підносять наші душі.

1. Якщо ти можеш говорити з Богом в молитві, говори до Нього, запропонуй Йому твою вдячність та захоплення. Якщо, через велику виснаженість фізичну чи моральну, ти не можеш говорити, не сприймай це, як розчарування в путях Господніх. Стій в кімнаті, як судовий службовець у кімнаті суду, – чекаючи на звернення, та дай знак поваги. Він побачить тебе та твоя присутність буде приємна йому. Він благословить твою мовчазність та іншого разу ти відчуєш полегшення, коли Він торкнеться тебе рукою.

2. Чим більше гіркоти ти зазнаєш, тим більше любові ти отримаєш.

3. Ісус хоче заповнити твоє ціле серце.

4. Бог хоче свою всемогутність занурити у твою безпорадність.

5. Віра є світилом, що веде духовно заблукалих.

6. В атаках пристрастей та поворотах долі, нас оправдує надія невичерпного Божого милосердя.

7. Всю свою довіру поклади на Господа.

8. Найкраще полегшення - те, що йде від молитви.

9. Не бійся нічого. Натомість, вважай що тобі пощастило, бо можеш брати участь в стражданнях Людини-Бога.

10. Бог залишає тебе в цій темряві для Його слави; там є велика можливість для твого духовного розвитку.

11. Темрява, що інколи заслоняє небо вашої душі, є світлом: таким чином, коли це стається, ти віриш, що ти в темряві та маєш враження, що ти в середині палаючого ожинника. Відомо, що, коли кущ ожини горить він задимлює все навкруги і тоді розгублений дух боїться, бо не бачить та не розуміє, що відбувається. Але тоді Бог говорить та являється душі, котра сприймає це, розуміє, любить та тремтить.

12. Мій Ісусе, любов є тим, що мене підтримує.

13. Щастя є тільки на небі.

14. Коли ти почуваєшся недостойним, наслідуй птаха, що гніздиться на щоглі кораблів. Підніми себе вгору над землею, разом зі своїм розумом та серцем підніми себе до Бога. Він єдиний може полегшити та зміцнити тебе, допомогти витримати випробування належним чином.

15. Будь впевненим, що чим більше зростають атаки диявола, тим ближче є Бог до твоєї душі.

16. Благословляй Господа за твої страждання та прийми напій Гетсиманської чаші.

17. Будь здатним терпіти гіркі страждання протягом цілого життя. Таким чином ти можеш брати участь в стражданнях Христа.

18. Страждання сприйняті по-християнськи є умовою, котру Бог, творець чеснот та дарів даючих спасіння, установив для долучення нас до слави.

19. Пам’ятай, що ми переможемо битву тільки молитвою. Вибір за тобою.

20. Молитва є найкращою зброєю, що ми маємо. Це є ключ до Божого серця.

Переклад з англійської: Остап Демкович, Духовна велич Львова 

Джерело: aleteia.org
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.