Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до католицьких шкіл Філіппін: виховувати свідків віри
14:02 Четвер 0 131
24-09-2020, 14:02

Папа до католицьких шкіл Філіппін: виховувати свідків віри

Від імені Папи Франциска кардинал П’єтро Паролін надіслав листа учасникам щорічного конгресу Католицької освітньої асоціації Філіппін (CEAP).
Про це пише Vatican News.

Сприяти тому, аби учні не просто вчилися добре, але й ставали справжніми свідками віри – з таким закликом Папа Франциск звернувся у своєму посланні до філіппінських католицьких вчителів – учасників щорічного конгресу Католицької освітньої асоціації Філіппін (CEAP), що об’єднує понад 1500 католицьких шкіл країни. Цьогорічний захід проходить в режимі онлайн від 21 до 25 вересня 2020 року.

У листі, підписаному Державним Секретарем Апостольського Престолу кардиналом П’єтром Пароліном, Святіший Отець підкреслив, що католицька освіта повинна не тільки навчати критичному мисленню, але й сприяти «формуванню в християнській доктрині та моралі». За його словами, це допоможе виховати людей, які будуть «готові взяти на себе важчі обов'язки в суспільстві та свідчити справжню віру в усьому світі».

Президент CEAP отець Елмер Дізон, який під час відкриття конгресу зачитав це послання, зазначив у своєму вступному слові, що вони докладають всіх зусиль, аби відповісти на виклики, які пандемія ставить перед системою освіти. Один із цих викликів полягає в тому, щоб вчинити католицькі школи «каталізаторами змін». Єпископ Роберто Малларі, що очолює Комісію з питань катехизації та католицької освіти філіппінського єпископату, зазначив під час відкриття конгресу, що освітня сфера сьогодні є однією з найскладніших. Він зазначив, що кожна школа повинна розробляти власні методи навчання, аби відповідати на потреби учнів. Але Католицька освітня асоціація Філіппін (CEAP), як підкреслив він, «не відступить перед страхом, а навпаки, буде рішучою й вказуватиме шлях не тільки учням, але й іншим школам».
Новини зі світу 09:30 Четвер 0 144 «Римський заклик до миру 2020»: Ніхто не врятується сам Зустріч «Ніхто не врятується наодинці – мир і братерство», яку 20 жовтня 2020 року у Римі організувала Спільнота святого Егідія і в якій взяли участь Папа Франциск із представниками інших християнських конфесій та інших релігій, завершився підписанням Заклику до миру, який релігійні лідери передали представникам влади та дипломатичного корпусу:
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.