Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Господь знає про потреби, які носимо в своєму серці
15:15 Середа 0 128
2-09-2020, 15:15

Папа: Господь знає про потреби, які носимо в своєму серці

Вітаючись з прочанами, що зібралися на загальну аудієнцію, Папа скерував окрему думку до молоді, що цими тижнями розпочинає навчання, та висловив особливу радість задля можливості знову проводити такі зустрічі з вірними.
Про це повідомляє Vatican News.

«Я дуже радий, що тепер знову стала можливою особиста зустріч віч-на-віч під час загальних аудієнцій. Як соціальні істоти, ми потребуємо такої безпосередності, що є корисною для душі», – сказав Святіший Отець, вітаючи німецькомовних прочан наприкінці загальної аудієнції, що в середу, 2 вересня 2020 року, відбулася за участю вірних вперше після 26 лютого. «Просімо Господа, аби криза для всього людства не стала мотивом поділів, але єдності та солідарності», – побажав він.

А промовляючи до англомовних учасників зустрічі, Папа скерував окрему думку до молоді, що цими тижнями повертається до школи. Вітаючи похилих віком, молодь, хворих і молодят, він зазначив, що «Господь краще від нас знає про очікування та потреби, які носимо в своєму серці», а тому закликав: «Уповаймо на Його провидінню з повним довір’ям, завжди шукаючи добро, навіть якщо це має свою ціну».


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:05 Четвер 0 69 Кардинал Паролін про Гельсінські угоди та боротьбу Апостольського Престолу за людські права Під час конференції, організованої посольством Італії при Апостольському Престолі, кардинал Паролін розповів про участь кардинала Акілле Сільвестріні в процесі приготування та підписання Гельсінських угод. Особливу увагу він приділив ролі Гельсінських угод в зусиллях Ватикану у зусиллях захисту людських прав та свободи віросповідання в тодішньому СРСР і країнах соцтабору.