Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Парафіяльний відпуст у Новій Боровій
10:04 Четвер 0 166
17-09-2020, 10:04

Парафіяльний відпуст у Новій Боровій

15 вересня 2020 року в парафії Матері Божої Страждальної, в містечку Нова Борова на Житомирщині, відбувся парафіяльний відпуст.
На свято прибуло багато священиків із навколишніх парафій, сестри монахині, парафіяни та всі охочі шанувальники Матері Божої Страждальної.


Отець Роман Безшкурий, настоятель парафії, запросив на урочистість отця Андрія Яхимовича, колишнього настоятеля, щоб очолив урочисту Євхаристію і виголосив проповідь.


Відпустове свято було прекрасно приготоване настоятелем, сестрами зі згромадженням Слуги Ісуса і парафіянами, це був час спільної молитви, гарного співу, зустрічей, спогадів і спільної радості.


Після Святої Меси усі гості могли з'їсти щось смачненьке, поспілкуватися і послухати музику. Урочистість закінчилася гучним феєрверком.


Дякуємо Богу за прекрасну сонячну і теплу погоду. Настоятелю та вірянам дякуємо за організацію цієї події та всім гостям за прибуття на наше свято і за спільну молитву.

С. Анна Котвіцька Згромадження Слуги Ісуса

Джерело: Парафія Матері Божої Скорботної в смт Нова Борова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Понеділок 0 280 Шукаєте францисканців у Одесі? Відтепер вони в катедрі! 27 вересня відбулася неординарна, докладно можна сказати, історична подія. Брати Менші францисканці, з Провінції Святого Архангела Михаїла в Україні розпочали своє служіння в місті Одесі.