Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа охрестив сіамських близнят, яких розділили у ватиканській лікарні
14:17 Вівторок 0 197
11-08-2020, 14:17

Папа охрестив сіамських близнят, яких розділили у ватиканській лікарні

У подячному листі до Святішого Отця мама дівчаток запевняє, що молитиметься за нього до Пресвятої Богородиці, адже й він вміє просити в Діви Марії про те, що потрібне світові.
Про це повідомляє Vatican News.

На початку липня ми повідомляли про надзвичайну операцію, проведену лікарями ватиканської педіатричної лікарні «Bambinо Gesù», під час якої були успішно розділені сіамські близнючки, з’єднані потилицею, що походять із Центральноафриканської республіки. Кілька днів тому Папа Франциск уділив дівчаткам Святе Таїнство Хрещення, обряд відбувся в «Домі святої Марти».

У подячному листі на ім’я Папи, мама близнят Ерміне Ндзотто поділилася враженнями від відвідин базиліки Святого Петра, де з-поміж усього її найбільше вразила статуя Богородиці, що тримає на руках бездиханне тіло Христа: це «невинне тіло» Ісуса в руках безсилої Матері нагадало їй тіло донечок в її так само безсилих руках, пробуджуючи в серці відвічні «Чому?».

Міст для убогих

Жінка із серця Африки розповіла про своє життя сільської дівчини, що народилася в поселенні за 100 кілометрів від Банґі, столиці Центральноафриканської Республіки, в якій Папа Франциск наприкінці листопада 2015 року відкрив у місцевому кафедральному соборі перші Святі Двері Ювілею Милосердя. Двері, які для мами та її дітей стали чимось особливим.

«Хрещення Святішим Отцем моїх чудом врятованих Марії та Франчески дає мені підтвердження того, що Бог дійсно близький до вбогих», – пише вона, додаючи: «Якщо завтра мої донечки приєднаються до дітей, яким найбільше пощастило на землі, тобто, зможуть піти до школи й навчитися того, чого не знаю я, і тепер також прагну пізнати, щоб завтра змогти читати рядки Біблії моїм донечкам, то це означає що Ви не святі двері відкрили в Банґі 2015, які були зачинені через рік, але спорудили міст до вічності, яким можуть пройти потребуючі, такі як я, та люди доброї волі, як команда лікарів, що лікують моїх відокремлених нероздільних».

Ерміне дякує всім причетним до «чудесного розділення» її дівчаток, підсумовуючи словами про те, що «молитва може єднати народи землі». Вона запевняє, що молитиметься до Марії за Папу, додаючи: «Але не потребую просити в Неї чогось особливого для Вас, оскільки така людина як Ваша Святість, що прийняла виклик загрози з боку небезпечних комарів і повстання 2015 року в ЦАР, вміє просити в Марії про те, що потрібне світові».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:05 Четвер 0 69 Кардинал Паролін про Гельсінські угоди та боротьбу Апостольського Престолу за людські права Під час конференції, організованої посольством Італії при Апостольському Престолі, кардинал Паролін розповів про участь кардинала Акілле Сільвестріні в процесі приготування та підписання Гельсінських угод. Особливу увагу він приділив ролі Гельсінських угод в зусиллях Ватикану у зусиллях захисту людських прав та свободи віросповідання в тодішньому СРСР і країнах соцтабору.