Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Всесвітню зустріч сімей та Всесвітній день молоді перенесено на рік
08:52 Вівторок 0 269
21-04-2020, 08:52

Всесвітню зустріч сімей та Всесвітній день молоді перенесено на рік

У зв’язку з тим, що надзвичайна ситуація, викликана пандемією, вплинула на заходи, заплановані організаторами, на 2022 рік перенесено Всесвітню зустріч сімей, натомість на 2023 рік – Всесвітній день молоді.
Про це повідомляє Vatican News.

У понеділок, 20 квітня 2020 року, Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні повідомив, що беручи до уваги ситуацію, що склалася в світі та її наслідки щодо можливостей переміщуватися та збиратися разом для молоді та сімей, «Святіший Отець разом з Дикастерію в справах мирян, сім’ї та захисту життя вирішив перенести на один рік заплановану на червень 2021 року в Римі Всесвітню зустріч сімей та запланований на серпень 2022 року в Лісабоні Всесвітній День Молоді». Відповідно, дві згадані великі всецерковні події відбудуться у червні 2022 року та в серпні 2023 року.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:05 Четвер 0 69 Кардинал Паролін про Гельсінські угоди та боротьбу Апостольського Престолу за людські права Під час конференції, організованої посольством Італії при Апостольському Престолі, кардинал Паролін розповів про участь кардинала Акілле Сільвестріні в процесі приготування та підписання Гельсінських угод. Особливу увагу він приділив ролі Гельсінських угод в зусиллях Ватикану у зусиллях захисту людських прав та свободи віросповідання в тодішньому СРСР і країнах соцтабору.