Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Стосунки з Пресвятою Трійцею
10:12 П'ятниця 0 557
6-03-2020, 10:12

Стосунки з Пресвятою Трійцею

Останні дні зими віряни з різних парафій Мукачівської дієцезії мали змогу провести у засніженному Синяку на реколекціях.


Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Тема цих реколекцій була: “Стосунки Марії з Отцем, Сином і Святим Духом”. Проводила їх реколектант Ірина Сашко.


Вчилися любити всім серцем. Відкриватися на діяння Святого Духа. Входити у тісний зв’язок із Ним через Боже Слово, через ближнього і Євхаристію. Дуже цікаві конференції, прогулянки і просто затишно проведений час разом. Багато чого вдалося пережити за ці вихідні і наново у собі відкрити. Особливо торкнулися слова пані Ірини, що кожен із нас має пережити дві зустрічі із Святим Духом: перша – це особиста зустріч із Ним, як це було в Марії через таємницю Благовіщення, а потім другу - в спільноті, як у день П’ятидесятниці.


Наша реалізація самих себе напряму залежить від наших стосунків із Пресвятою Трійцею і нашими ближніми. Як і в Триєдиному Бозі кожен із Трьох Осіб інший і неповторний у своїй природі творять одну спільноту в Любові, так і ми, щоб осягнути тайну втіленого Слова маємо творити спільноту Церкви в єдності і любові. “З того всі пізнають, що ви мої учні, коли любов взаємну будете мати” (Йн 13, 35). Для того, щоб чути голос Бога потрібно входити в тишу свого серця, бо Він там промовляє до кожного. Входити у глибину серця не означає закритися в собі і відректися від світу, а навпаки бути відкритим на ближнього, але зберігати тишу серця, в якій будемо мати тісний зв’язок із своїм Творцем.


“Покажи мені як ти любиш свого ближнього і скажу тобі як ти молишся” – це слова, які не залишили байдужим нікого із присутніх у той вечір. Багато любити – тільки так можемо отримати прощення і осягнути спасіння. Дуже дякую Богу за можливість розпочати Великий Піст із роздумами про тайну Пресвятої Трійці. І дякую організаторам, а також Ірині Сашко, за цікаві конференції та затишну атмосферу.

Каріна Черепаня, Мукачево
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.