Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Бувши Богом, Христос понизився: ось слава Ісусового хреста
15:21 Субота 0 582
14-09-2019, 15:21

Папа: Бувши Богом, Христос понизився: ось слава Ісусового хреста

З нагоди свята Воздвиження Всечесного Хреста Святіший Отець нагадує про суть слави Ісусового хреста.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

“ Сьогодні Церква спонукає нас споглядати прославлений Господній хрест. Бувши Богом, Ісус понизився, ставши слугою. Такою є слава Ісусового хреста! ”

Це твіт, який Папа Франциск поширив у суботу, 14 вересня 2019 року, коли Церква складає подяку за найвищу жертву Ісуса, Який померши на хресті, спас нас усіх.

Свято Воздвиження хреста сягає своїм корінням четвертого століття, коли в Єрусалимі було посвячено базиліку Христового воскресіння, а наступного дня – урочисто піднесено віднайдений Господній хрест. Християни Сходу та Заходу святкують його 14 вересня (яке за старим стилем припадає 27 вересня) також і на згадку про повернення хресного дерева до Єрусалиму після «перської неволі».

Очевидно, що коли ми говоримо про вшанування хреста, не йдеться про поклоніння предметові, але про вшанування Того, Який померши на хресті, відкупив світ. Це була смерть, на яку засуджували тих, хто скоїв найгірші злочини. Божий Син узяв на Себе тягар усіх провин людства, розпростерши руки на хресті, аби обійняти нас усіх і привести до Отчого дому, упокорився і понизився, аби нас підвести до первісної слави.Новини з Ватикану 11:00 Вівторок 0 128 Вийшла книга про останні години Папи Йоана Павла І Ватиканська Фундація, створена для дослідження життя та спадщини Папи Лючані, започаткувала разом з Ватиканським книжковим видавництвом серію, повністю присвячену цій постаті, розпочавши із ґрунтовної біографії та книги про останні години життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.