Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лекція про батьківство Дональда Тарбіта у львівській парафії
17:24 П'ятниця 0 35
13-09-2019, 17:24

Лекція про батьківство Дональда Тарбіта у львівській парафії

На зустріч  для жінок, котра відбулась у п'ятницю 13 вересня об 11.00, не зважаючи на таку пору доби, прийшло біля 30 жінок, а також чоловіків та дітей. 


Дональд Тарбіт передав цінні думки про батьківство на підставі свого досвіду сімейного життя та після тридцяти років проповідування як служителя для чоловіків та сімей. 

Проповідник підкреслив, що метою життя і виховання є привести дітей до Неба. Освіта, спорт, заняття, здоров'я - це важливо, але на на першому місці. Над цим потрібно задуматись. Найважливішою справою у вихованні дітей є добре подружжя. Це вимагає зрілості батька і матері. У відносинах батьків потрібно зцілити всі рани, аби потім їх не переносити на дітей. 

Важливо, щоби батьки трактували своїх дітей як їх трактує Небесний Отець. Бог нас виправляє, охороняє, навчає, захищає, дає почуття безпеки. І це все робить з любові до нас. Було наголошено на тому, що суспільство не сприяє у створенні добрих сімей, тому треба бути іншими, не такими як більша частина суспільства, мати християнського духа. Потрібно, щоби батьки мали серце, що палає для Бога, і це передавали дітям. 

Дональд Тарбіт підкреслив, що більшість з нас прагне для дітей здоров'я та щастя, успішного закінчення школи та доброго заробітку. Євангеліє нас вчить чогось іншого. Світ вимагає відповідальності від дітей, а Бог прагне покори. Як би не було, але найбільшою цінністю є привести до Неба всю свою сім'ю. 
 
Наш гість буде також на Святій Месі у парафії св. Йоана Павла ІІ в неділю о 12.00 та проведе традиційну (як щонеділі після Служби) катехізмову лекцію.

Чергова зустріч Парафіяльного Клубу мам "Ladies" - у вівторок 17 вересня об 11.00. Тема: "Як вчити свїх дітей (2-4 роки) про віру за допомогою простих предметів".

Продовженням лекції для чоловіків буде зустрiч уКлубі "TATO.NET", в середу, 18 вересня, о 19.30.

Отець Григорій Драус 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий