Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Річниця смерті отця Людвіга Камілевського у Луцьку
11:12 Середа 0 111
22-01-2020, 11:12

Річниця смерті отця Людвіга Камілевського у Луцьку

21 січня у Луцькій катедрі відбулася поминальна Свята Літургія за святої пам’яті отця прелата Людвіга Камілевського, яку звершив єпископ Віталій Скомаровський у співслужінні зі священиками Луцької дієцезії. Торік саме цього дня невтомний працівник Божої ниви відійшов до Господа.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.


Йому було 73 роки, з них – майже 45 років священницького служіння. Львівщина, Волинь, Житомирщина… Важкі часи відродження Церкви після радянських переслідувань. Останніх 18 років років служив у Житомирі, в парафії святого Вацлава. Вирішив повернутися до Луцька, такого близького йому і рідного, де був першим настоятелем у відродженій його ж таки зусиллями кафедральній парафії святого Петра і Павла. Звідси Господь покликав його до Себе. Отця Людвіга поховано в Полонному, у рідній місцевості.


«Можемо тепер молитися у храмі, поверненому нам завдяки старанням отця Людвіга», — зазначив єпископ Віталій Скомаровський під час проповіді. І, звичайно, не лише у ньому, адже завдяки зусиллям отця прелата було повернуто і розпочато ремонти ряду храмів у Львівській та Луцькій дієцезіях. Своїм завзяттям розпалював інших, працюючи на Божу славу під час повернення Божих будівель їхньому справжньому призначенню, як також відродженню в людських серцях віри. Відважний, непоступливий, а водночас був людиною великої доброти і простоти.


За словами Його Преосвященства єпископа Віталія, все, чого можемо просити для наших померлих – це Божого милосердя, зокрема для отця Людвіга Камілевського. А також дякувати за його життя, присутність серед нас і ревне служіння, плодами якого зараз користуємось.


Тож нехай добрий Господь у своєму милосерді прийме свого слугу до Небесного Царства. Вічне спочивання дай йому, Господи. А світло віковічне нехай йому світить.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий