Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: Молімося, щоб у Венесуелі став можливим діалог
16:56 Середа 0 47
6-09-2017, 16:56

Папа: Молімося, щоб у Венесуелі став можливим діалог

Триває переліт Папи Франциска до Колумбії. Як завжди, на борту літака його супроводжують понад 70 журналістів. Передбачається, що під час зворотної подорожі відбудеться звична прес-конференція за її підсумками та щодо актуальних подій у світі. Тепер же Святіший Отець коротко привітав журналістів, подякувавши їм за їхню працю.

«Дякую за товариство, за працю, яку ви здійснюватимете, супроводжуючи мене в цій подорожі, що є дещо особливою, оскільки цей візит має на меті також допомогти Колумбії чинити поступ на її дорозі миру», – сказав Папа, прохаючи про молитви.
«Хотів би зазначити, що пролітатимемо над Венесуелою. Тож помолімося також і за Венесуелу, аби там стало можливим вести діалог, щоб країна віднайшла прекрасну стабільність шляхом діалогу між усіма», – додав він, а опісля особисто привітався з представниками медія.
Джерело: Радіо Ватикану

По темі:
Папа Франциск вилетів до Колумбії. Розпочалася ХХ Апостольська подорож

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 15:49 Середа 0 43 Папа Франциск: співчувати означає бачити серцем
Що означає «бачити серцем», мати справжнє «співчуття», а не просто «жалість» перед обличчям людського болю. Цій темі Папа Франциск присвятив свою проповідь під час ранкової Святої Меси, яку він очолив у «Домі Святої Марти» у вівторок 19 вересня 2017 р.