Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: Господь близький до жертв старих і нових форм рабства
13:44 Четвер 0 66
24-08-2017, 13:44

Папа: Господь близький до жертв старих і нових форм рабства

«Господь близький до тих, хто є жертвами старих і нових форм рабства: негуманної праці, незаконної торгівлі, експлуатації» – таке повідомлення було поширене через дев’ятимовний аккаунт Папи Франциска @Pontifex в соціальній мережі Twitter у середу, 23 серпня 2017 року.
Отець Майкл Черні, заступник Секретаря Відділу у справах мігрантів Дикастерії сприяння цілісному розвиткові людини, у інтерв’ю для Ватиканського Радіо зазначив що, на жаль, цей День є не лише історичною пам'яттю, але й актуальною проблемою.
За його словами, спомин про рабство минулого є відкритим питанням, оскільки наслідки торгівлі людьми тривають понині. «Наслідками є дисбаланс у взаєминах, особливо, між Африкою та Європою та між Африкою та Америкою: це залишається частиною цього великого злочину», – пояснив він.
Отець Черні також підкреслив, що на відміну від минулого, коли про рабство знали всі, сучасні форми рабства є прихованими, і тому перший крок на шляху до його подолання полягає у тому, щоб «відкрити очі і бути чутливішими до загроз сучасного рабства».
Говорячи про зв'язок сучасного рабства з міграцією, священик підкреслив важливість того, щоб маршрути міграції були врегульованими та відносно «простими», оскільки в іншому випадку існує небезпека того, що нелегальне переміщення вестиме до рабства.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Любов є рушієм віри, а віра – винагорода любові
Папа: Господи, визволи світ від нелюдського насильства тероризму
Папа засуджує сліпе насильство й молиться за жертви теракту в Барселоні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий