Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Про об`явлення Святої Марії в Гваделупе знімають 3D мультфільм
11:25 Вівторок 0 784
8-08-2017, 11:25

Про об`явлення Святої Марії в Гваделупе знімають 3D мультфільм

У Мексиці тривають роботи над 3D анімацією, яка розкаже про об'явлення Діви Марії індіанам і як чудотворний візерунок став найбільшою марійною реліквію Південної Америки.
«Почуваюся, як сучасний Хуан Дієго, адже як і він я маю шанс розповісти цю історію», - заявив режисер  стрічки «Tepeyac» Енріке Наваррете. Він має досвід роботи над проектами студії Dreamworks («Принц Єгипту», «Шрек 2», «Мадагаскар»). Його нова 3D анімація розповідатиме про Матір Божу Гваделупську, Її чудотворний візерунок, який вшановують в національному санктуарії в Мексиці. Об'явлення Марії місцевому індіанцю Хуанові Дієго є ключовим моментом в історії цієї країни. Це об'єднало досі знавіснілі між собою культури іспанців та ацтеків - пояснює сценарист і продюсер фільму Хуан Ігнасіо Пенья.Бюджет проекту 6 млн доларів. Його дистрибуцію планують розпочати наприкінці наступного 2018 року. Назва «Tepeyac» це назва пагорбу на якому молодому пастуху об'явилася Матір Божа Мореніта.
Джерело - Львівська архідієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:23 Вівторок 0 73 Барі: Зустріч єпископів як відповідь Церкви на проблеми Середземномор’я Барі, що є адміністративним центром італійського регіону Апулія, готується прийняти учасників зустрічі єпископів Середземномор’я, на завершення якої прибуде також Святіший Отець.