Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Микола Лучок: «Для Бога я завжди неповторний»
11:00 Вівторок 0 110
10-05-2022, 11:00
Відео 110 0

Єпископ Микола Лучок: «Для Бога я завжди неповторний»

Проповідь єпископа Миколи Лучка ОР, Апостольського адміністратора Мукачівської дієцезії від 9 травня 2022 року.

Ісус говорить, що Він знає своїх, а свої знають Його ... Щоб знати один одного, потрібно багато часу провести разом. Чи можете сказати про Ісуса, що ви Його знаєте? Що значить знати когось? Знати когось, це вміти годинами розповідати про когось іншого.

Ісус говорить: «Я знаю своїх, а свої знають Мене». Той, який вас знає, Він про вас турбується, і дає про це знати. Знати один про одного, це – достатньо часу провести разом, щоб говорити, що це – хтось близький.

Ти можеш сказати, що можеш бути з Ісусом, як з Особою, що можеш називати Його риси, коли ти спілкуєшся з Ним, і відчуваєш, що з’являється присутність, яка починає до тебе особисто промовляти, доторкати тебе – вона тебе знає…

Важливо, що Ісус говорить, що кличе кожного по імені. Це – як коли ми знаємо багато людей, то, якщо не можемо згадати ім’я певної людини – у нас з нею далекі стосунки.

Для Бога я ніколи не є одним з великої маси, одним з багатьох. Для Бога я завжди особливим, єдиним, неповторним.

Це значить, що Ісус кличе мене по імені. Ісус ніколи не дивиться на нас як на предмет. Ворог завжди дивиться на тебе як на предмет. Ісус завжди дивиться на тебе як на особу.

Джерело: Veritas
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.