Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зміна керівництва Дикастерії служіння цілісному людському розвитку
14:02 П'ятниця 0 427
24-12-2021, 14:02

Зміна керівництва Дикастерії служіння цілісному людському розвитку

Від 1 січня 2022 року обов’язки Префекта Дикастерії служіння цілісному людському розвитку тимчасово виконуватиме кардинал Майкл Черні, а обов’язки Секретаря цього відомства – сестра-салезіянка Алессандра Смеріллі.
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 23 грудня 2021 року, Ватиканський прес-центр опублікував комюніке, що стосується керівництва Дикастерії служіння цілісному людському розвитку. В ньому зазначається, що ця дикастерія, до якої увійшли чотири Папські Ради, була створена Папою Франциском у серпні 2016 року, і почала діяти в січні 2017 року. «Після перших п’яти років діяльності зі статутом, затвердженим на випробувальний період, – читаємо в заяві, – та за результатами візитації, проведеної минулого літа, настоятелі Дикастерії служіння цілісному людському розвитку подали Понтифіку прохання про відставку».

У заяві також зазначається, що висловлюючи подяку кардиналові Петерові Тарксону, дотеперішньому очільнику цієї дикастерії, та його співпрацівникам за їхнє служіння, та в очікуванні призначення нового керівництва, Святіший Отець тимчасово доручив кардиналу Майклу Черні виконувати обов’язки Префекта Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, а сестра-салезіянка Алессандра Смеріллі тимчасово виконуватиме обов’язки Секретаря цього відомства. Вони приступлять до виконання цих обов’язків 1 січня 2022 року.
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 135 Папа: «Далі молімося за мир в Україні та в усьому світі» Папа Франциск побажав, аби криза, спровокована війною в Україні, стала викликом для мудрих державних мужів у будуванні миру, що ґрунтується не на рівновазі озброєнь і страхові, але на взаємній пошані між народами і цивілізаціями.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.