Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Боже, благослови Україну», – це найпрекрасніші слова, які я почув за кордоном
10:00 П'ятниця 0 767
31-12-2021, 10:00

«Боже, благослови Україну», – це найпрекрасніші слова, які я почув за кордоном

Настоятель делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної отець Павло Вишковський розповідає про своє перебування у Сполучених Штатах Америки, низку візитів до уряду цієї країни, щоб відповідальним за релігійну свободу у світі та тим, які займаються відносинами із нашою державою, вручити копії меморандуму у справі повернення храму св. Миколая в Києві.
Отже, уряд США стане черговим міжнародним гарантом (окрім Апостольської Столиці, Європейського парламенту та деяких країн Євросоюзу) того, що 1 червня 2022 року київський храм св. Миколая український уряд все-таки поверне парафіяльній громаді. Я вдячний Богові за те, що є черговий міжнародний гарант у справі повернення нашого храму парафії, адже нам потрібна така підтримка, оскільки відомо, як наша влада дотримується своїх зобов’язань. Сам міністр, то йде у відставку, то вже передумує. Щоб так само не сталося й у справі повернення храму у червні.


Коли я йшов до парламенту США, то один із поліцейських, після формальностей, запитав мене, звідки я родом. Дізнавшись, що я з України, він з великою повагою сказав: «Боже, благослови Україну!». Це найпрекрасніші слова, які я тут почув і які хочу передати всім у перший день нового року, бо те, що нам найбільше потрібне, це Боже благословення.


Благослови, Боже, Україну, щоб якнайбільше людей у 2022 році пізнало Тебе!

Благослови всіх відповідальних за нашу державу, наш уряд, щоб були чесними і дбали про добро довірених їм людей зокрема, щоб люди не втікали з країни у пошуках кращого життя.

Благослови тих, що на Сході України ще здригаються від вибухів снарядів, щоб якнайшвидше настав довгоочікуваний мир.

Благослови парафіям св. Миколая у Києві та св. Марії Магдалини у Львові, щоб у 2022 році їм повернули їхні святині!

Благослови, Боже, кожну людину на нашій землі!

Бо без Тебе, Господи, та без Твого благословіння ми ніщо не спроможні зробити!


Новини зі світу 10:01 Середа 0 193 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.