Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочалась Велика дев’ятниця до св. Йосифа
17:01 Середа 0 478
19-01-2022, 17:01

Розпочалась Велика дев’ятниця до св. Йосифа

Уже втретє в історії Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві розпочалась Велика дев’ятниця чоловіків до святого Йосифа.
У кармелітських парафіях – це добра традиція: готуватися до урочистості, що відзначається 19 березня, не тільки за дев’ять днів, а й за дев’ять тижнів. Така набожна практика дозволяє задуматися над прикладом святого Йосифа, який співставляємо зі своєю щоденністю. Святий відзначався послідовністю та вірністю. Тому і для чоловіків – це виклик: протягом дев’яти тижнів щосереди взяти участь у Святій Месі та молитві дев’ятниці. У Бердичеві ця Свята Меса розпочинається о 6:45 ранку, що створює можливість участі більшій кількості чоловіків, які потім вирушають до праці.  


У середу, 19 січня, відбулася перша молитва чоловіків у рамках Великої дев’ятниці до святого Йосифа. У храмі зібралося понад 20 чоловіків. Очолив Святу Месу та виголосив проповідь отець Рафаїл Мишковський OCD.


Отець Рафаїл Мишковський також розповів для Католицького Медіа-Центру про те, які теми товаришуватимуть чоловікам під час дев’яти молитовних зустрічей.

«Це вже втретє запрошуємо наших парафіян – чоловіків взяти участь у цій молитві. Цього року будемо намагатися зрозуміти, що нам, чоловікам, Господь хоче сказати у Слові Божому, призначеному на даний день дев'ятниці. Подивившись у літургійний календар, я помітив, що з читань про чоловіків в історії спасіння ми можемо багато чого навчитись, починаючи від предка святого Йосифа – царя Давида, від його боротьби з Голіафом. Перед нами в наступну середу будуть учні святого Павла Апостола – свв. Тимотей та Тит, далі Симеон, Соломон, Вартимей. Переживаючи дев'ятницю, у Попільну Середу увійдемо у Великий Піст, щоб у Слові Божому зустріти ще Йону та Єремію», – розповів священик.


Кожного разу Свята Меса завершується молитовними закликами до святого Йосифа, які знаходимо в молитовнику, що був приготовлений з нагоди Року святого Йосифа у 2021 році «Хранитель спасіння», а також молитвою Папи Леона ХІІІ.

Слід також відзначити, що цьогорічне паломництво чоловіків до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію відбудеться безпосередньо у день урочистості святого Йосифа, тобто у суботу 19 березня!

Довіряємось цілим серцем заступництву Опікуна Ісуса! Святий Йосифе – молись за нас!

Максим Железницький
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.