Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані обирають час для візиту Папи Римського в Україну
15:00 Понеділок 0 331
9-05-2022, 15:00

У Ватикані обирають час для візиту Папи Римського в Україну

У Ватикані розглядають запрошення Папі Римському відвідати Україну і обирають момент, коли візит зможе стати найбільш результативним.
Про це повідомив посол України у Ватикані Андрій Юраш в ефірі національного телемарафону, передає Укрінформ.

Коментуючи поновлення Міністерством закордонних справ запрошення Папі Римському відвідати Україну, дипломат зазначив, що раніше вони надходили і від Президента та Прем’єр-міністра України, і від очільників римо- та греко-католицької церков в Україні.

«Базова теза Ватикану – ми розглядаємо, ми розуміємо вагу і хочемо зреалізувати цей візит у той момент, коли можна буде очікувати на отримання найбільш вагомого позитивного результату», - сказав Юраш.

Він припустив, що наразі візит Папи Римського в Україну є одним з найважливіших питань на порядку денному в столиці Апостольського Престолу.

«Дуже хочеться сподіватися, що за якийсь тиждень-два буде прийнято збалансоване очевидне рішення», - зазначив посол України у Ватикані.

Як повідомлялося, у Міністерстві закордонних справ України 3 травня заявили, що Україна, на відміну від росії підтверджує свою прихильність до діалогу та вчергове поновлює запрошення Папі Римському здійснити візит до Києва.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.