Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи з приводу смерті Голови Європарламенту Давіда Сассолі
15:01 Середа 0 167
12-01-2022, 15:01

Співчуття Папи з приводу смерті Голови Європарламенту Давіда Сассолі

У телеграмі, підписаній Державним Секретарем Апостольського Престолу, кардиналом П’єтро Пароліном, Папа Франциск висловив співчуття сім’ї Давіда Сассолі, вказуючи на компетентність та великодушність цього журналіста й політичного діяча.

Про це пише Vatican News.

Папа Франциск висловив співчуття сім’ї Давіда Сассолі, Голови Європейського Парламенту, який відійшов у вічність у вівторок, 11 січня 2022 року у віці 65-ти років. У телеграмі на ім’я його дружини Алессандри Вітторіні зазначається, що Святіший Отець спогадує його як мужа віри, «натхненного надією і милосердям, компетентного журналіста і шанованого представника інституцій, який спокійно і шанобливо виконуючи свої громадські обв’язки, з доброчесністю та великодушністю робив усе можливе задля спільного добра, з ясністю і завзяттям підтримуючи солідарне бачення Європейської спільноти, присвячуючись, зокрема, піклуванню про останніх».

Давід Сассолі очолив Європейський парламент у липні 2019 року. Його шанували за те, що він був захисником основоположних цінностей ЄС, закликав повернутися до духу його засновників, відкидаючи конфлікти і націоналізм та сприяючи миру та рівності.

Папа Франциск неодноразово зустрічався з Давідом Сассолі. 17 грудня 2021 року з нагоди 85-річчя Святішого Отця Президент Європарламенту зазначив, що вчення Папи Франциска «промовляє до світу». Він також підтвердив своє зобов’язання трудитися задля Європейського Союзу, який приймає і захищає мігрантів та найбільш уразливих членів суспільства. Давід Сассолі також підтримав заклик Папи гарантувати справедливий розподіл вакцин проти Covid-19 у південних країнах світу.
Новини з Ватикану 09:01 Середа 0 58 Папа: вирішальний етап дороги до єдності вимагає ще інтенсивнішої молитви Молитвою вечірні в базиліці святого Павла за мурами Папа Франциск завершив Тиждень молитов за єдність християн, поділившись думками про те, чого на дорозі до єдності нас можуть навчити волхви та їхня подорож за світлом зорі до новонародженого Месії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.