Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч покликаних як плід молитви за покликання
13:00 Понеділок 0 485
8-02-2021, 13:00

Зустріч покликаних як плід молитви за покликання

У Ворзелі відбулася перша зустріч новопокликаних: постулантів та постуланток різних чернечих згромаджень, семінаристів, які переживають пропедевтичний рік у дієцезіальних семінаріях. Тобто тих, яких Господь покликав у Році молитов про покликання.

Зустріч відбулась з ініціативи Комісії у справах душпастирства молоді при єпископаті РКЦ. Її представляли: о. Міхал Воцял SDB, с. Тетяна Нетреба FMM та о. Вадим Дорош ОМІ. Натомість серед учасників були: одна постулантка Урсулянок Римської Унії, дві постулантки зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії, три преновіція зі Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, двоє семінаристів з нульового курсу Кам’янець-Подільської дієцезії та по одному з Одесько-Сімферопольської і Мукачівської дієцезії.


Темою зустрічі, яка відбувалась 5-7 лютого у Вищій духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, стали слова: «Любов Христова спонукає нас». Протягом цих днів для учасників виголошували конференції: на початку – ректор семінарії у Ворзелі о. Руслан Михалків про значення богопосвяченого і священицького життя в Церкві, у суботу - ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький SDB про покликання святого Йосифа і особисте покликання, представник Комісії о. Вадим Дорош ОМІ про боротьбу зі спокусами, страхами, ваганнями. Крім цього, с. Тетяна Нетреба FMM провела два тренінги пов'язані з вибором та страхом, які мали на меті допомогти новопокликаним краще усвідомити свій вибір.


Протягом зустріч був також час для спільної молитви та адорації, ділення в групах. Центром кожного дня була Євхаристія. Звичайно ж, не бракувало часу на знайомство та розмови, спільний відпочинок та розваги.


На закінчення зустрічі, повні Духа Святого та різних позитивних емоцій, учасники разом дякували Богу за своє покликання, пообіцяли взаємну молитовну підтримку і молитву у намірах нових покликань.

Дякуємо Богові за таку зустріч. Ректору о. Руслану Михалківу та семінаристам Вищої за гостинність і всебічну допомогу у проведенні зустрічі. Натомість всім новопокликаним бажаємо витривалості та потрібних Божих благодатей!

Отець Вадим Дорош ОМІ

Комісія у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату РКЦ в Україні
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.