Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Синод: тривання першого етапу продовжено до 15 серпня 2022 року
17:02 П'ятниця 0 275
29-10-2021, 17:02

Синод: тривання першого етапу продовжено до 15 серпня 2022 року

Беручи до уваги, що синодальною є та Церква, яка слухає, йдучи назустріч побажанням, які надійшли з різних сторін, Звичайна Рада Синоду Єпископів на кілька місяців продовжила перший етап синодального процесу.
Про це пише Vatican News.

Звичайна Рада Синоду Єпископів прийняла рішення продовжити термін першого етапу синодального процесу в рамках XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів. Як ми вже повідомляли, 9-10 жовтня на вселенському, а 17 жовтня – на місцевому рівнях Католицька Церква розпочала синодальний процес, що завершиться Асамблеєю Єпископів у Ватикані в жовтні 2023 року, що буде випереджена дієцезальним і континентальним етапом.

У комюніке Генерального Секретаріату зазначається, що численні повідомлення, які протягом перших тижнів синодального процесу були отримані від єпископських конференцій, дієцезій та єпархій, стали «підбадьорливим підтвердженням того, скільки людей у Церкві докладають зусилля, щоби провести дієцезальний етап синодального процесу, тема якого “Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія”, який полягає в слуханні Божого люду».

Протягом цього періоду з різних сторін неодноразово прозвучало прохання продовжити тривалість першого етапу, що повинен був завершитися в квітні наступного року, щоби посприяти «автентичному досвідові слухання та діалогу». «Усвідомлюючи, що синодальна Церква – це Церква, яка слухає, беручи до уваги, що цей перший етап є суттєвим для цього синодального процесу та оцінивши ці прохання, завжди маючи на меті добро Церкви, Звичайна Рада Синоду Єпископів вирішила продовжити до 15 серпня 2022 року період для надсилання Єпископськими Конференціями, Східними Католицькими Церквами та іншими церковними структурами підсумків консультацій з Божим людом», – зазначається у повідомленні, яке 29 жовтня 2021 року поширила прес-служба Апостольського Престолу.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 75 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.