Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч Францисканської молоді у Тиврові
13:02 Вівторок 0 233
26-10-2021, 13:02

Зустріч Францисканської молоді у Тиврові

З 15 по 17 жовтня у Тиврові відбулися Францисканські осінні реколекції Celle di Cortona 2021, куди з’їхалась молодь з Дніпра, Києва, Вінниці, Старокостянтинова та зі Львова. Як і має бути, ми продовжуємо вникати в тему нашого формаційного року, який присвячений особливим людям.

Отже, хто ж ці люди?

Протягом цих, всього лише кількох, днів, ми встигли почути доволі цікаві й потрібні (і на нашу думку) катехези від наших співбратів і співсестер, які вже пройшли ці етапи у формації францинської молоді. За що їм дуже вдячні!


В цьому часі ми мали можливість ще більше дослідити і вникнути в чесноти, які святий Франциск вважав найціннішими і найнеобхіднішими, без яких спільнота (братерство) не може називатись спільнотою. Він саме у своїх вчинках, своїм життям показував, якою має бути спільнота, яким має бути кожен член цієї спільноти. Святий Франциск навчає, що кожна людина має прагнути бути в спільноті, бо до цього покликана – покликана бути не самотньою.


Ми вдячні Богу за дар спільноти, за дар дружби, за те, що Він хоче бачити нас разом і кличе йти цією францисканською стежкою. Ну, і, звичайно, дякуємо за брата Франциска, який добре протоптав нам цю стежку.


Діана Рябчук

Джерело: Францисканська молодь в Україні
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.