Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Їжа для всіх: серія вебінарів у Ватикані про продовольчу справедливість
17:01 Субота 0 155
15-05-2021, 17:01

Їжа для всіх: серія вебінарів у Ватикані про продовольчу справедливість

В рамках приготування до Саміту ООН з продовольчих систем, протягом Тижня «Laudato si’» у Ватикані відбудуться три семінари, присвячені продовольчій безпеці та справедливості.
Про це повідомляє Vatican News.

«Їжа для життя, продовольча справедливість, їжа для всіх» – таку тему має цикл вебінарів, що відбудуться у Ватикані протягом Тижня Laudato si’, який триватиме від 16 до 24 травня 2021 року. Як зазначається в комюніке Ватиканського прес-центру, організаторами цього заходу, що відбудеться в рамках приготування до Саміту ООН з продовольчих систем, є Державний Секретаріат Апостольського Престолу, Постійне Представництво Апостольського Престолу при FAO, IFAD та WFP, Дикастерія служіння цілісному людському розвитку та Ватиканська комісія COVID-19 у співпраці з іншими організаціями, що трудяться у сфері продовольчої безпеки.

Три вебінари, що входять до циклу, черпають натхнення з енцикліки Папи Франциска Laudato si' і мають на меті показати, що цілісна екологія – парадигма, яка, серед іншого, розглядає взаємозв'язки між соціальними системами та екосистемами – може спонукати до відновлення продовольчих систем у період після пандемії. Учасники вебінарів обговорюватимуть також питання про те, який внесок може зробити Церква та інші учасники у цю трансформацію продовольчих систем задля піклування про наш спільний дім, викорінення голоду, пошани людської гідності та служіння спільному добру.

Теми вебінарів

Під час першого вебінару, що відбудеться 17 травня на тему «Їжа для життя: роль жінок у сприянні цілісному людському розвитку», говоритимуть про унікальну роль жінок у розвитку та формуванні стійких продовольчих систем у всьому світі. Другий вебінар «Продовольча справедливість: праця, інновації та фінанси на служінні продовольчої справедливості», що відбудеться 26 травня, підкреслить важливість гідної праці, фінансів та інновацій у реконструкції стійких продовольчих систем, зокрема у період після пандемії Covid-19. Останній вебінар, що буде проведений 31 травня у співпраці з Папською Академією наук та Папською Академією соціальних наук, матиме тему «Їжа для всіх: продовольчі конфлікти та майбутнє продовольчих систем» і запросить учасників шукати вирішення продовольчих конфліктів та замислитися над тим, як Церква може сприяти та співпрацювати для боротьби з голодом та продовольчою нерівністю у світі.
Новини з Ватикану 18:01 Середа 0 105 Незабаром Папа Йоан Павло І буде проголошений блаженним Папа Франциск дав добро на оприлюднення декрету Конгрегації у справах визнання святих про чудесне зцілення, отримане через заступництво Йоана Павла I, Папи, який залишився в серцях людей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.