Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Я з тобою по всі дні» – тема першого Всесвітнього дня дідусів і бабусь
09:01 Середа 0 300
21-04-2021, 09:01

«Я з тобою по всі дні» – тема першого Всесвітнього дня дідусів і бабусь

Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя оголосила тему Всесвітнього дня дідусів і бабусь, що відзначатиметься 25 липня цього року.
Про це пише Vatican News.

«Я з тобою по всі дні» (пор. Мт 28, 20) – таку тему матиме перший Всесвітній день дідусів і бабусь, що відзначатиметься у неділю, 25 липня 2021 року. Про це повідомила Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя у своєму комюніке, опублікованому у вівторок, 20 квітня 2021 року, зазначаючи, що завдяки обраній темі Святіший Отець «має намір виразити близькість Господа і Церкви до життя кожної літньої людини, особливо в цей важкий час пандемії».

«“Я з тобою по всі дні” – це також обіцянка близькості та надії, яку молоді та літні люди можуть давати одні одним, – зазначається в комюніке. – Насправді, не лише онуки та молодь покликані бути присутніми у житті людей похилого віку, але й також літні люди, дідусі та бабусі мають євангелізаційну місію, місію звіщення, молитви та зародження віри в молодих людей».

Для того, аби заохотити відзначення Дня дідусів і бабусь у місцевих Церквах та різних спільнотах, Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя запропонує з середини червня деякі душпапастирські матеріали, які будуть доступні на веб-порталі www.amorislaetitia.va.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 74 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.