Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва за жертв пандемії у Національній святині України
13:01 Середа 0 596
31-03-2021, 13:01

Молитва за жертв пандемії у Національній святині України

Рада Єпископських Конференцій Європи запропонувала, щоб кожен єпископат у період Великого Посту, відправив принаймні одну Святу Месу в наміренні за померлих від Cоvid-19.
У Європі молитви за померлих, внаслідок пандемії коронавірусу, розпочалися у Попільну Середу. Так, першими розпочали молитися віряни Австрії та Албанії, завершуватимуть молебень вірні Угорщини разом із секретаріатом Ради Єпископських Конференцій Європи 1 квітня.


За рішенням Конференції Римсько-Католицьких єпископів України було ухвалено, щоб така молитва у нашій країні відбулася у Національній святині України – Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві 31 березня.


Очолив Святу Месу Генеральний секретар Конференції єпископату України єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії, а співслужили йому брати Босі Кармеліти на чолі з настоятелем санктуарію, отцем Павлом Ферко OCD.


У своїй проповіді, єпископ більш детальніше розповів про ініціативу Ради Єпископських Конференцій Європи, а також наголосив, як важливо постійно бути з Богом у молитві та єдності.


 «У цій молитві, хочемо благати про милосердя для всіх померлих від цієї хвороби. Разом з тим, ми розділяємо біль родин від втрати близьких, молимося за хворих та медпрацівників. Нехай Господь Бог дарує хворим одужання, лікарям – багато сил, а рідним померлих – розраду… Кожна наша молитва за померлих сповнена надії. Смерть, хвороби, страждання – наслідки відвернення від Бога. На превеликий жаль, наслідки гріха є реальністю світу в якому ми живемо. Потрібно молитися та єднатися з Богом. Лише Бог може дати нам сили жити, жити життям, яким воно є, як і в легкі, та і у важкі дні – в дні радості та страждань», – наголосив єпископ Віталій.


На завершення Святої Меси єпископ Віталій подякував усім вірним, які особисто, з дотриманням карантинних обмежень, взяли участь у молебні та приєдналися до заклику єпископів Європи та України спільно молитися за жертв пандемії, швидке одужання хворих і за усіх медичних працівників.


Свята Літургія завершилася молитвою про припинення пандемії Cоvid-19.

Максим Железницький
Новини з України 12:00 Четвер 0 188 Всеукраїнська Рада Церков зустрілась з Денисом Шмигалем 1 грудня відбулась зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем'єр-міністром України та представниками деяких міністерств. Під час зустрічі було обговорено низку важливих для суспільства та релігійних спільнот питань.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.