Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа заохотив приєднатися до Тижня молитов за єдність християн
17:01 Неділя 0 186
17-01-2021, 17:01

Папа заохотив приєднатися до Тижня молитов за єдність християн

Наприкінці недільної «віртуальної» зустрічі з вірними, Глава Католицької Церкви підніс окрему молитву за постраждалих від землетрусу та авіакатастрофи в Індонезії та звернувся з окремим закликом, приуроченим до Тижня молитов за єдність християн.
Про це пише Vatican News.

Після молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 січня 2021 року Папа Франциск склав співчуття постраждалим від землетрусу на острові Сулавесі в Індонезії, а також згадав про жертви нещодавньої авіакатастрофи, що трапилася в цій країні, запросивши всіх до молитви та промовивши в їхньому наміренні «Радуйся, Маріє».

Далі Святіший Отець звернув увагу на той факт, що в Італії цього дня відзначався вже 32-й з черги День поглиблення діалогу між католиками та євреями. «Радію з приводу цієї ініціативи, що триває вже понад 30 років, та складаю побажання, аби вона принесла щедрі плоди братерства та співпраці», – сказав він, звернувшись далі із заохоченням молитися за єдність християн:

«Завтра важливий день: починається Тиждень молитов за єдність християн. Цього року тема покликається на Ісусову пересторогу: “Перебувайте в моїй любові, принесете рясний плід”. А в понеділок, 25 січня, завершимо його відправою вечірні в базиліці святого Павла за мурами разом з представниками інших Церков і церковних спільнот, присутніх у Римі. В ці дні молімося однозгідно, аби сповнилося прагнення Ісуса, щоб усі були одно: єдність, яка завжди вище від конфлікту».
Новини з Ватикану 13:30 Неділя 0 223 Папа: Господь не дозволить, щоб останнє слово було за пітьмою У другу неділю Великого Посту Святіший Отець нагадав про те, що допомогою на дорозі віри та життя, на якій не бракує періодів пітьми, є Боже світло, яке ми, у свою чергу, покликані не затримувати для себе, але нести своїм ближнім.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.