Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Президент Лукашенко пішов на зустріч Папі Римському у справі повернення Кондрусевича
16:00 Вівторок 0 387
22-12-2020, 16:00

Президент Лукашенко пішов на зустріч Папі Римському у справі повернення Кондрусевича

Питання з поверненням до Білорусі митрополита Кондрусевича буде вирішене. Про це повідомив журналістам голова МЗС Володимир Макей. 

Пише Новости TUT.by

Макей відзначив, що Олександр Лукашенко з повагою ставиться до Папи Франциска і захоплюється його діяльністю. Святіший Отець - душевна людина, яка з любов'ю ставиться до Білорусі, турбується про країну, завжди дбаючи про її добробут. 
   
«Виходячи з того, що останнім часом з різних причин з’явились певні проблемні моменти у наших відносинах, Папа Франциск вважав необхідним скерувати свого посланця – Нунція у Великобританії Клаудіо Ґуджеротті з відповідним листом для голови білоруської держави. У ньому було висловлене відповідне прохання, пов’язане з особою архієпископа Тадеуша Кондрусевича. З почуттям глибокої поваги до Папи та завдяки добрим особистим відносинам, голова білоруської держави вважає можливим піти на зустріч проханню понтифіка і дати доручення знайти рішення враховуючи всі наявні правові механізми», - повідомив Макей. Також було підкреслено, що свята, які наближаються, стали додатковим аргументом на користь рішення у цій справі. 

Нагадуємо, 17 грудня Олександр Лукашенко зустрівся з архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, який протягом 2011-2015 рр. здійснював служіння Апостольського Нунція в Білорусі. 


Новини зі світу 11:01 П'ятниця 0 126 Єпископи Євросоюзу про захист життя та права на спротив сумління Постійний Комітет Комісії єпископатів Європейського Союзу (COMECE) звернувся до голови Європейського Парламенту щодо резолюції про так зване право на аборти у Польщі, наголошуючи на тому, що законодавство ЄС не передбачає такого права, а фундаментальним принципом діяльності союзу є діяти виключно в рамках повноважень, наданих державами-членами й невтручання в їхні ексклюзивні компетенції.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.