Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Нехай же труднощі допоможуть очистити переживання Різдва
18:02 Середа 0 427
16-12-2020, 18:02

Папа: Нехай же труднощі допоможуть очистити переживання Різдва

Заохочуючи слухачів поспішати до «справжнього» Різдва, тобто, до святкування народження Ісуса, Святіший Отець нагадав, що і для Марії та Йосифа ці події не були легкими.
Про це пише Vatican News.

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 16 грудня 2020 року, що збіглася з початком дев’ятниці в рамках приготування до Христового Різдва, Папа Франциск заохотив вірних «пришвидшити крок» до Різдва, «отого справжнього, тобто», народження Ісуса.

«Цього року, – сказав він, – нас чекають обмеження та незручності, але згадаймо про Різдво в Діви Марії та святого Йосифа: воно не було встелене трояндами та квітами! Як же багато труднощів вони мали! Скільки турбот! Однак, віра, надія та любов провадили їх і підтримували. Нехай же так буде й для нас! І також нехай ці труднощі допоможуть нам трохи очистити спосіб переживання Різдва, святкувати, виходячи зі споживацтва: щоби воно було релігійнішим, автентичнішим, справжнішим».

Скеровуючи окремі слова до літніх людей, молоді, хворих і молодят, Святіший Отець побажав прийняти «благодать цих днів», аби для похилих віком вона стала втішенням, для молоді – кріпостю, для хворих – полегшенням, а для молодят – упованням на Боже провидіння.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 75 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.