Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Найбільший вертеп у світі - в Іспанії
14:20 Середа 0 474
9-12-2020, 14:20

Найбільший вертеп у світі - в Іспанії

На початок грудня 2020 року найбільшим вертепом у світі - за версією Книги рекордів Гіннеса - стала інсталяція Святого Сімейства в іспанському місті Аліканте.
Про це пише СКГ з посиланням на Catholic.by.


Аліканте, місто у провінції Валенсія, розташований на узбережжі Середземного моря та нараховує 330 тис. мешканців.

На Ратушній площі міста встановили незвичайні ясла у вигляді човна. Фігура св. Йосифа, що знаходиться у човні сягає даху п'ятиповерхівок. Висота посоха складає понад 18 м.


Фігура Богородиці висотою 10,5 м схиляється над фігурою Дитятка Ісус, яка в розмірі перевищує 3 м.


Вертеп в Аліканте перевершив попередній рекорд, який з 1991 р. встановила інсталяція з Мексики. Мексиканський вертеп був майже вдвічі меншим.

Над створенням даного рекордного вертепу працювало десять спеціалістів на чолі з художником Хосе Мануелем Гарсіа Есківою. Фігури створені з металу та штучних матеріалів.

Зображення: informacion.es
Новини зі світу 11:01 П'ятниця 0 126 Єпископи Євросоюзу про захист життя та права на спротив сумління Постійний Комітет Комісії єпископатів Європейського Союзу (COMECE) звернувся до голови Європейського Парламенту щодо резолюції про так зване право на аборти у Польщі, наголошуючи на тому, що законодавство ЄС не передбачає такого права, а фундаментальним принципом діяльності союзу є діяти виключно в рамках повноважень, наданих державами-членами й невтручання в їхні ексклюзивні компетенції.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.