Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Господь бере вас сьогодні за вухо, щоб промовляти до вас: облучини у Львівській семінарії
09:01 Середа 0 368
9-12-2020, 09:01

Господь бере вас сьогодні за вухо, щоб промовляти до вас: облучини у Львівській семінарії

8 грудня, в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, семінаристи 3 курсу Львівської Вищої духовної семінарії святого Йосифа: Ігор Бабій з Микулинців, Юрій Олійник та Роберто Подольський з Білобожиці, Іван Костецький з Чернівець і Володимир Данилюк з Рудок, отримали духовний стрій - сутану.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Євхаристію очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава, котрий освятив духовний одяг зачитуючи слова молитви Церкви: «Прийми духовний стрій, нехай він буде серед люду Божого знаком і свідченням особливої служби, до здійснення якої тебе було покликано в Церкві».

Лутургію співслужили єпископ-емерит Мар’ян Бучек, ректор семінарії о. Петро Бжеський, канцлер о. Владислав Гримський, префект семінарії о. Андрій Безкоровайний, духовний отець Антоні Вєх, настоятелі парафій, які приїхали на урочистість разом з рідними та близькими семінаристів, які отримували духовний стрій.


Єпископ Едуард Кава наголошував у проповіді, що сутана повинна допомогати показати Бога. «Господь бере вас сьогодні за вухо, щоб промовляти до вас. Так як до Марії… Тільки через дорогу покори - підкреслював - показуйте цю дорогу, яка веде до Бога. Хай ця сутана вам допомагає, щоби ми могли бачити Бога любові… Марія своєю покорою вчить нас віри у своїй школі», - підкреслив проповідник.

Після Літургії Слова настоятель одягнув сутану семінаристу. На завершення Іван Костецький подякував єпископу за вручення їм духовного одягу, висловивши сподівання, що будуть достойно і вірно носити вручений їм Церквою духовний стрій.

Олександр Кусий

Новини з України 15:02 Понеділок 0 111 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.