Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Станіслав Папчинський - покровитель життя, яке знаходиться під загрозою
12:00 Вівторок 0 389
8-12-2020, 12:00
Відео 389 0

Станіслав Папчинський - покровитель життя, яке знаходиться під загрозою

У 350-ту річницю народження св. Станіслава Папчинського (1631-1701), засновника Ордену Отців Маріян, яка припадає на 8 грудня, пропонуємо вашій увазі фільм про його життя. Він сам не раз був чудом врятований від смерті, а, ставши священиком, ніс спасіння та зцілення людям.
У фільмі свідчать мати, в лоні якої воскресло завмерле дитя, а також молода жінка, чудом зцілена від нетипової хвороби легенів. Ці та інші історії говорять про те, що святий Станіслав Папчинський діє і сьогодні в житті тих, хто просить його про заступництво. Тому отці маріяни заохочують молитись новенну до святого та відвідати їхні парафії, де можна вшанувати його реліквії. Більше інформацій на сторінці - тут.


Зображення: papczynski.pl
Відео 18:01 Четвер 0 115 Правда про «право на вибір»: аборти і законодавство в Україні та світі На телеканалі ПравдаТУТ пані Геня Самборська, голова Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини», говорить про гострі питання, зокрема — нещодавні жіночі протести в Польщі проти абортів.  Розмова про право на життя, про аборти із статистичними даними та конкретними прикладами.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.